2017

KULTŪRAS PEDAGOGU BIEDRĪBA un KULTŪRAS UN TAUTAS MĀKSLAS CENTRA “MAZĀ ĢILDE” VĪRU KAMERKORIS „FRA-CHO-RI” svētku pasākumā BALLE PILĪ (Rīga, 10.12.2017.)

Video: Irēna Nelsone

KULTŪRAS PEDAGOGU BIEDRĪBA un LKA RĪGAS KINO MUZEJS SARUNU FESTIVĀLĀ LAMPA ’17, CĒSĪS ar diskusiju “NĀKOTNES CILVĒKS AR UN BEZ KULTŪRAS IZGLĪTĪBAS” (Cēsis, 2017. gada 31. jūnijs)

Diskusijas ietvaros tika runāts par to vai kultūras joma mūsdienu izglītībā ir novērtēta atbilstoši tās patiesajai nozīmei, kāds būs nākotnes cilvēks ar uz bez kultūras izglītības, kā kultūras izglītība veido saprātīgu cilvēku, kā sagatavot bērnu dzīvei mūsdienu pasaulē, kāda ir mūsu valsts kultūras mantojuma un kultūras iestāžu nākotne, ja jaunākajai sabiedrības paaudzei kultūras izglītība netiks sniegta pietiekamā apmērā, kas var notikt, ja kultūras izglītība tiks izņemta no skolas satura u.c. Sarunu vadīja pedagogs, kulturoloģijas skolotājs un mūziķis Ļevs Rusilo. Sarunā piedalījās pedagogs, kultūras vēsturnieks un mūziķis Andrejs Mūrnieks, LKA Rīgas Kino muzeja muzejpedagoģe Gundega Melberga un Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes studentes Kristiāna Sproģe un Amanda GustapaLasīt vairāk:https://www.festivalslampa.lv/lv/programma/pasakumi/300?iframe=1