Mācību materiāli

MoMALearning

MoMALearning ir vieta, kur var iepazīties ar laikmetīgo mākslu. MoMA Learning apvieno lielu apjumu muzeja izveidotā satura un saites uz citu vietņu saturu, rosinot mākslas izpēti un piedāvājot lejupielādējamas un pielāgojamas prezentācijas, darba lapas un daudzus citus resursus izmantošanai klasē vai pašmācībai.


MetPublications

Metropolitēna mākslas muzeja grāmatu un publikāciju bezmaksas lejupielāde (angļu val.). MetPublications vituālā platforma ietver vairāk nekā 1500 publikācijas, ieskaitot grāmatas, tiešsaistes publikācijas, kā arī mākslas žurnālus no pēdējām piecām desmitgadēm. Gandrīz visu grāmatu pilnu saturu var lasīt tiešsaistē vai lejupielādēt kā PDF failu. Kopš dibināšanas 1870. gadā Metropolitēna mākslas muzejs ir publicējis izstāžu katalogus, kolekciju katalogus un kolekcijas ceļvežus. Mūsdienās tas ir viens no vadošajiem muzeju izdevējiem pasaulē. Katru gadu The Met izdod apmēram trīsdesmit izstāžu un kolekciju katalogus, kā arī informatīvus periodiskos žurnālus.


Antiquitas.lv

Antīkās studijas latviešu valodā (senie Austrumi, senā Grieķijā, senā Roma, antīkā filozofija, vēsture un filoloģija). Mājaslapas antiquitas.lv veidotāji apkopo pēc iespējas visus svarīgākos un kvalitatīvākos tekstus latviešu valodā par antīko pasauli un tai radniecīgām tēmām. Galvenais Antiquitas.lv satura redaktors: Harijs Tumans ( Dr. hist., LU Vēstures un filozofijas fakultātes (VFF) Asoc. Prof., seno laiku vēstures speciālists).

Lapa atrodas izstrādes procesā. Materiāls tiek papildināts…